Rok szkolny 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnieni uczniowie klas czwartych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

4d

Szymańska Alicja Ewa

5,83

4d

Cyrnek Milena

5,83

4a

Krupa Rafał Szymon

5,83

4d

Pożarycki Przemysław

5,75

4d

Grymanowski Alexander Andrzej

5,58

4c

Pasierb Stanisław Mikołaj

5,50

4d

Cesarz Karolina Anna

5,50

4d

Wołcz Marcin Jan

5,50

4b

Tyrakowska Maja Maria

5,42

4c

Odiichuk Sofiia

5,42

4d

Cyc Julia

5,42

4d

Puc Natalia Laura

5,42

4a

Żaczek Tomasz

5,33

4b

Wolańska Iga

5,33

4c

Szynal Bartłomiej

5,33

4c

Bąk Wiktoria Anna

5,25

4c

Pietrzyk Bartosz Szymon

5,25

4d

Nowak Julia

5,25

4d

Bobola Albert

5,17

4d

Dybka Dominika

5,17

4b

Wyszyńska Oliwia

5,08

4d

Winiarska Adrianna Halina

5,08

4d

Winiarska Gabriela Anna

5,08

4a

Śpiewla Oliwia Aneta

5,00

4a

Związkiewicz-Trala Amelia

5,00

4a

Żuczek Dawid Patryk

5,00

4b

Krztoń Amelia

5,00

4d

Grendys Nikola Anna

5,00

4d

Kania Szymon

5,00

4a

Koropiński Antoni

4,92

4a

Rafa Aleksander

4,92

4b

Kisała Nadia Natalia

4,92

4b

Goryl Milena

4,83

4c

Czajka Wiktoria Maria

4,83

4c

Filip Maciej

4,82

4b

Pociask Maja Zofia

4,75

4c

Kocur Patryk Maksymilian

4,75

 Wyróżnieni uczniowie klas piątych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

5a

Bać Wojciech Władysław

5,85

5c

Rzepka Pola Oliwia

5,69

5c

Żmuda Tymon Jan

5,54

5d

Rechtoń Daria Małgorzata

5,54

5a

Soja Mikołaj

5,46

5b

Filip Adrianna Maria

5,46

5b

Stanisławczyk Maja Małgorzata

5,46

5c

Korczykowski Jan

5,46

5c

Kras Bartosz Maciej

5,38

5d

Bomba Natasha Dagmara

5,38

5d

Krupornicka Zuzanna

5,38

5b

Mikołajewska Natalia

5,31

5d

Szlachta Marcelina Zofia

5,31

5a

Woźny Dawid Paweł

5,23

5c

Czarnik Aleksandra

5,23

5c

Czyrek Jakub

5,23

5c

Wendland Mikołaj

5,23

5d

Deręgowski Michał Piotr

5,23

5c

Bosek Gabriela Dominika

5,15

5d

Wojnar Mateusz Tadeusz

5,15

5c

Argasiński Hubert

5,08

5c

Kiełtyka Natalia

5,08

5c

Bednarski Eryk

5,00

5c

Pufelski Szymon

5,00

5c

Tucka Zofia Anna

5,00

5b

Powaga Wiktoria Adrianna

4,92

5c

Chmielowski Wincenty Albert

4,92

5c

Gargała Emilia Magdalena

4,92

5d

Ludorowska Oliwia Wiktoria

4,92

5b

Szajowski-Gocek Krystyn Gerard

4,85

5c

Wiercioch Dawid

4,85

5d

Jabłońska Iga

4,85

5b

Boczar Martyna Maria

4,77

5d

Czarnota Dominika Karolina

4,77

5d

Kochanowicz Anna Natasza

4,77

 Wyróżnieni uczniowie klas szóstych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

6a

Bać Natalia Sylwia

5,75

6a

Grucela Maria Anna

5,58

6a

Wolny Franciszek Józef

5,58

6a

Bąk Patrycja Weronika

5,50

6b

Monikowska Dominika Kinga

5,50

6b

Pasternak Karolina Małgorzata

5,50

6a

Bochenek Julia Irena

5,36

6a

Taras Roksana

5,36

6a

Gołda Dominika Weronika

5,25

6b

Cisek Weronika Arnika

5,17

6b

Moskwa Patrycja

5,17

6b

Machnica Mateusz Wojciech

5,09

6b

Słoboda Karol Piotr

5,00

6b

Wróbel Paweł Andrzej

5,00

6a

Bobola Eliza Anna

4,92

6a

Stanisz Kacper

4,92

6b

Krzysztoń Kamila Joanna

4,83

6b

Sobusiak Maja Kinga

4,83

6a

Brogowski Ignacy Jan

4,75

 Wyróżnieni uczniowie klas siódmych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

7b

Celtner Kinga

5,43

7b

Hadam Aleksandra

5,43

7c

Mazur Nikola

5,43

7a

Rożek Maciej Karol

5,36

7a

Romańska Aleksandra

5,29

7c

Grymanowski Wiktor Benedykt

5,29

7c

Wołowiec Filip Tadeusz

5,29

7c

Woźniak Karolina Marianna

5,07

7c

Dziedzic Zofia

5,00

7c

Stryczek Natalia Zuzanna

4,93

7a

Kuśmierska Emilia

4,86

7a

Ząbek Julia Weronika

4,86

7c

Bąk Kacper Olaf

4,86

7c

Fimiarz Wiktoria Anna

4,86

7c

Majewski Borys Krzysztof

4,86

7a

Pohl Dawid Andrzej

4,79

7b

Najda Weronika

4,79

7b

Olszańska Aleksandra Anna

4,79

7c

Chmielewski Daniel

4,79

 Wyróżnieni uczniowie klas ósmych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

8a

Kiełtyka Nikola

5,89

8a

Grucela Maja Emilia

5,83

8a

Kras Emilia Wiktoria

5,72

8b

Kłęk Dominika Daria

5,72

8a

Witkowski Oliwier Jakub

5,47

8a

Wolny Filip Herbert

5,44

8a

Jabłoński Radosław Patryk

5,39

8a

Cyrnek Magdalena

5,28

8a

Stańko Katarzyna Natalia

5,28

8b

Filip Kornelia Barbara

5,22

8b

Goryl Julia

5,17

8a

Grzesik Katarzyna Maria

5,00

8a

Zwolińska Wiktoria

5,00

8b

Charchut Maksymilian Maria

4,94

8c

Stępak Gabriela Donata

4,94

8a

Ślemp Martyna Weronika

4,89

8a

Kornak Weronika Kinga

4,78

8a

Woźny Wiktoria Beata

4,78

 

Rok szkolny 2018/2019

Wyróżnieni uczniowie klas czwartych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

4d

Szymańska Alicja

5,67

4d

Pożarycki Przemysław

5,42

4c

Bąk Wiktoria

5,42

4c

Pasierb Stanisław

5,42

4d

Bobola Albert

5,40

4d

Cesarz Karolina

5,33

4d

Cyrnek Milena

5,33

4d

Grymanowski Alexander

5,33

4d

Puc Natalia

5,33

4d

Wołcz Marcin

5,33

4a

Tomasz Żaczek

5,33

4d

Winiarska Gabriela

5,25

4c

Odiichuk Sofiia

5,25

4b

Maja Tyrakowska

5,25

4a

Krupa Rafał

5,25

4d

Dybka Dominika

5,17

4d

Nowak Julia

5,08

4b

Iga Wolańska

5,08

4b

Oliwia Wyszyńska

5,08

4d

Winiarska Adrianna

5,00

4c

Pietrzyk Bartosz 

5,00

4c

Szynal Bartłomiej

5,00

4b

Amelia Krztoń

5,00

4b

Milena Goryl

4,92

4a

Oliwia Spiewla

4,92

4c

Filip Maciej

4,91

4d

Cyc Julia

4,83

4a

Amelia Związkiewicz - Trala

4,83

4c

Kocur Patryk

4,75

4c

Wereskla Lena

4,75

4b

Mateusz Grządziel

4,75

4b

Oliwia Trzeciak

4,75

4a

Dawid Żuczek

4,75

 

Wyróżnieni uczniowie klas piątych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

5d

Rechtoń Daria

5,46

5c

Pola Rzepka

5,46

5d

Krupornicka Zuzanna

5,38

5b

Filip Adrianna

5,31

5b

Stanisławczyk Maja

5,31

5a

Bać Wojciech

5,29

5b

Mikołajewska Natalia

5,23

5a

Soja Mikołaj

5,23

5c

Tymon Żmuda

5,15

5d

Szlachta Marcelina

5,08

5c

Jakub Czyrek

5,08

5c

Jan Korczykowski

5,08

5c

Zofia Tucka

5,08

5a

Woźny Dawid

5,08

5c

Aleksandra Czarnik

5,00

5c

Bartosz Kras

5,00

5b

Szajowski-Gocek Krystyn

5,00

5d

Jabłońska Iga

4,92

5c

Natalia Kiełtyka

4,92

5c

Mikołaj Wendland

4,92

5d

Deręgowski Michał

4,85

5d

Ludorowska Oliwia

4,85

5c

Gabriela Bosek

4,85

5d

Wojnar Mateusz

4,77

5c

Eryk Bednarski

4,77

5c

Emilia Gargała

4,77

5b

Powaga Wiktoria

4,77

 

Wyróżnieni uczniowie klas szóstych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

6a

Bać Natalia Sylwia

5,58

6a

Grucela Maria Anna

5,58

6b

Dominika Monikowska

5,33

6a

Bąk Patrycja Weronika

5,33

6a

Bochenek Julia Irena

5,27

6a

Wolny Franciszek

5,25

6b

Karolina Pasternak

5,17

6b

Mateusz Machnica

5,17

6a

Gołda Dominika Weronika

5,17

6a

Taras Roksana

5,09

6a

Bobola Eliza Anna

5,08

6b

Weronika Cisek

5,00

6b

Paweł Wróbel

4,92

6b

Patrycja Moskwa

4,83

6b

Kamila Krzysztoń

4,75

6b

Franciszek Chmielewski

4,75

6b

Karol Słoboda

4,75

 

Wyróżnieni uczniowie klas siódmych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

7c

Nikola Mazur

5,29

7b

Hadam Aleksandra

5,29

7c

Wiktor Grymanowski

5,21

7b

Celtner Kinga

5,21

7b

Wasilewska Dominika

5,21

7c

Filip Wołowiec

5,07

7c

Natalia Stryczek

5,00

7c

Karolina Woźniak

5,00

7a

Aleksandra Romańska

5,00

7a

Maciej Rożek

4,79

 

Wyróżnieni uczniowie klas ósmych

Klasa

Imię i Nazwisko

Średnia

8a

Nikola Kiełtyka

5,43

8a

Maja Grucela

5,36

8a

Emilia Kras

5,21

8a

Filip Wolny

5,21

8b

Dominika Klęk

5,00

8a

Witkowski Oliwier

4,92

8a

Zwolińska Wiktoria

4,79

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Imię i nazwisko

Średnia

Klasa

Hadam Aleksandra 6b 5,92
Trojanowska Dominika Kinga 6c 5,83
Stanisławczyk Maja Małgorzata 4b 5,75
Bąk Patrycja Weronika 5a 5,75
Bobola Eliza Anna 5a 5,75
Bać Natalia Sylwia 5a 5,67
Grucela Maria Anna 5a 5,67
Romańska Aleksandra 6a 5,67
Celtner Kinga 6b 5,67
Wasilewska Dominika Anna 6b 5,67
Grucela Maja Emilia 7a 5,57
Kiełtyka Nikola 7a 5,57
Kłęk Dominika Daria 7b 5,5
Kras Emilia Wiktoria 7a 5,43

Imię i nazwisko

Średnia

Klasa

Hadam Aleksandra 6b 5,92
Trojanowska Dominika Kinga 6c 5,83
Stanisławczyk Maja Małgorzata 4b 5,75
Bąk Patrycja Weronika 5a 5,75
Bobola Eliza Anna 5a 5,75
Bać Wojciech Władysław 4a 5,67
Filip Adrianna Maria 4b 5,67
Korczykowski Jan 4c 5,67
Rzepka Pola Oliwia 4c 5,67
Rechtoń Daria Małgorzata 4d 5,67
Bać Natalia Sylwia 5a 5,67
Grucela Maria Anna 5a 5,67
Romańska Aleksandra 6a 5,67
Celtner Kinga 6b 5,67
Wasilewska Dominika Anna 6b 5,67
Soja Mikołaj 4a 5,58
Mikołajewska Natalia 4b 5,58
Mazur Nikola 6c 5,58
Woźniak Karolina Marianna 6c 5,58
Grucela Maja Emilia 7a 5,57
Kiełtyka Nikola 7a 5,57
Czarnik Aleksandra 4c 5,5
Bochenek Julia Irena 5a 5,5
Machnica Mateusz Wojciech 5b 5,5
Wróbel Paweł Andrzej 5b 5,5
Grymanowski Wiktor Benedykt 6c 5,5
Wołowiec Filip Tadeusz 6c 5,5
Kłęk Dominika Daria 7b 5,5
Kras Emilia Wiktoria 7a 5,43
Cisek Weronika Arnika 5b 5,42

Wyróżnieni uczniowie klas czwartych

Średnia

Maja Stanisławczyk 4b 5,75
Wojciech Bać 4a 5,67
Adrianna Filip 4b 5,67
Jan Korczykowski 4c 5,67
Pola Rzepka 4c 5,67
Daria Rechtoń 4d 5,67
Mikołaj Soja 4a 5,58
Natalia Mikołajewska 4b 5,58
Aleksandra Czarnik 4c 5,50
Zofia Tucka 4c 5,42
Tymon Żmuda 4c 5,42
Natalia Kiełtyka 4c 5,33
Bartosz Kras 4c 5,33
Zuzanna Krupornicka 4d 5,33
Marcelina Szlachta 4d 5,33
Gabriela Bosek 4c 5,25
Jakub Czyrek 4c 5,25
Dawid Woźny 4a 5,17
Martyna Boczar 4b 5,17
Michał Deręgowski 4d 5,17
Natasha Bomba 4d 5,17
Krystyn Szajowski-Gocek 4b 5,08
Oliwia Ludorowska 4d 5,08
Dominika Czarnota 4d 5,08
Eryk Bednarski 4c 5,00
Hubert Argański 4c 5,00
Mikołaj Wendland 4c 5,00
Iga Jabłońska 4d 5,00
Wiktoria Powaga 4b 4,92
Wincenty Chmielowski 4c 4,92
Dawid Wiercioch 4c 4,92
Emilia Gargała 4c 4,92
Anna Kochanowicz 4d 4,92
Mikołaj Bradliński 4d 4,92
Kacper Pęcak 4a 4,83
Szymon Pufelski 4c 4,83
Patryk Delimata 4b 4,75
Jakub Rokoszyński 4d 4,75

 

Wyróżnieni uczniowie klas piątych

Średnia

Patrycja Bąk 5a 5,75
Eliza Bobola 5a 5,75
Natalia Bać 5a 5,67
Maria Grucela 5a 5,67
Julia Bochenek 5a 5,50
Mateusz Machnica 5b 5,50
Paweł Wróbel 5b 5,50
Weronika Cisek 5b 5,42
Dominika Monikowska 5b 5,33
Roksana Taras 5a 5,27
Franciszek Wolny 5a 5,25
Patrycja Moskwa 5b 5,17
Dominika Gołda 5a 5,08
Alicja Sieczek 5b 5,00
Jakub Górka 5a 4,92
Malwina Łokaj 5b 4,92
Franciszek Chmielowski 5b 4,92
Kamila Krzysztoń 5b 4,92
Kacper Stanisz 5a 4,83
Emilia Kubicka 5a 4,83
Karol Słoboda 5b 4,83
Anna Malawska 5a 4,75
Ignacy Brogowski 5a 4,75
Karolina Pasternak 5b 4,75
Maja Sobusiak 5b 4,75

  

Wyróżnieni uczniowie klas szóstych

Średnia

Aleksandra Hadam 6b 5,92
Dominika Trojanowska 6c 5,83
Aleksandra Romańska 6a 5,67
Kinga Celtner 6b 5,67
Dominika Wasilewska 6b 5,67
Karolina Woźniak 6c 5,58
Nikola Mazur 6c 5,58
Filip Wołowiec 6c 5,50
Wiktor Grymanowski 6c 5,50
Wiktoria Fimiarz 6c 5,33
Maciej Rożek 6a 5,25
Emilia Kuśmierska 6a 5,25
Łucja Babuchowska 6a 5,17
Tymoteusz Popek 6a 5,17
Kacper Bąk 6c 5,17
Zofia Dziedzic 6c 5,17
Bartosz Bogusz 6a 5,08
Helena Pasternak 6a 5,08
Róża Szpak 6b 5,08
Natalia Stryczek 6c 5,08
Julia Ząbek 6a 5,00
Igor Porębski 6b 5,00
Michał Głowacki 6c 5,00
Filip Tendelski 6c 5,00
Oliwia Pawłowska 6c 5,00
Kacper Inglot 6a 4,92
Zuzanna Kaczor 6a 4,92
Julia Huk 6b 4,92
Aleksandra Olszańska 6b 4,92
Agata Piela 6b 4,92
Emilia Jurczyńska 6c 4,92
Weronika Najda 6b 4,83
Borys Majewski 6b 4,83
Kacper Hebda 6a 4,75
Dawid Pohl 6a 4,75
Oleksandr Komkov 6b 4,75
Amelia Popek 6b 4,75

  

Wyróżnieni uczniowie klas siódmych

Średnia

Maja Grucela 7a 5,57
Nikola Kiełtyka 7a 5,57
Dominika Kłęk 7b 5,50
Emilia Kras 7a 5,43
Filip Wolny 7a 5,14
Kornelia Filip 7b 5,14
Julia Goryl 7b 5,07
Magdalena Cyrnek 7a 5,00
Radosław Jabłoński 7a 4,86
Katarzyna Stańko 7a 4,86
Gabriela Stępak 7c 4,86
Maksymilian Charchut 7b 4,85
Oliwier Witkowski 7a 4,77

I semestr 2017/2018

 

Imię i nazwisko

Średnia

Klasa

Bobola Eliza Anna

5,63

5a

Hadam Aleksandra

5,63

6b

Bąk Patrycja Weronika

5,54

5a

Grucela Maria Anna

5,54

5a

Bać Natalia Sylwia

5,45

5a

Trojanowska Dominika Kinga

5,41

6c

Grucela Maja Emilia

5,36

7a

Kras Emilia Wiktoria

5,29

7a

Kiełtyka Nikola

5,21

7a

Wyróżnieni uczniowie klas czwartych

Średnia

Jan Korczykowski

4c

5,33

Wojciech Bać

4a

5,33

Mikołaj Soja

4a

5,33

Zuzanna Krupornicka

4d

5,33

Daria Rechtoń

4d

5,33

Natalia Mikołajewska

4b

5,33

Pola Rzepka

4c

5,25

Michał Deręgowski

4d

5,25

Gabriela Bosek

4c

5,17

Zofia Tucka

4c

5,17

Natasha Bomba

4d

5,17

Adrianna Filip

4b

5,17

Maja Stanisławczyk

4b

5,17

Aleksandra Czarnik

4c

5,08

Jakub Czyrek

4c

5,08

Krystyn Szajowski-Gocek

4b

5,08

Eryk Bednarski

4c

5,00

Wincenty Chmielowski

4c

5,00

Natalia Kiełtyka

4c

5,00

Bartosz Kras

4c

5,00

Tymon Żmuda

4c

5,00

Anna Kochanowicz

4d

5,00

Oliwia Ludorowska

4d

5,00

Marcelina Szlachta

4d

5,00

Martyna Boczar

4b

5,00

Kacper Pęcak

4a

4,92

Sara Sterer

4a

4,92

Dawid Woźny

4a

4,92

Iga Jabłońska

4d

4,92

Mateusz Wojnar

4d

4,92

Hubert Argański

4c

4,83

Szymon Pufelski

4c

4,83

Szymon Superson

4c

4,83

Dawid Wiercioch

4c

4,75

Wyróżnieni uczniowie klas piątych

Średnia

Eliza Bobola

5a

5,63

Patrycja Bąk

5a

5,54

Maria Grucela

5a

5,54

Natalia Bać

5a

5,45

Dominika Monikowska

5b

5,42

Mateusz Machnica

5b

5,25

Roksana Taras

5a

5,20

Julia Bochenek

5a

5,18

Weronika Cisek

5b

5,17

Paweł Wróbel

5b

5,08

Patrycja Moskwa

5b

5,00

Karolina Pasternak

5b

5,00

Franciszek Wolny

5a

4,90

Dominika Gołda

5a

4,90

Ignacy Brogowski

5a

4,90

Malwina Łokaj

5b

4,83

Maja Sobusiak

5b

4,75

Karol Słoboda

5b

4,75

Alicja Sieczek

5b

4,75

Wyróżnieni uczniowie klas siódmych

Średnia

Maja Grucela

7a

5,36

Emilia Kras

7a

5,29

Nikola Kiełtyka

7a

5,21

Dominika Kłęk

7b

5,07

Filip Wolny

7a

5,07

Kornelia Filip

7b

5,00

Julia Goryl

7b

4,86

Magdalena Cyrnek

7a

4,79

Radosław Jabłoński

7a

4,79

Oliwier Witkowski

7a

4,77

Wyróżnieni uczniowie klas szóstych

Średnia

Aleksandra Hadam

6b

5,67

Kinga Celtner

6b

5,42

Dominika Trojanowska

6c

5,41

Filip Wołowiec

6c

5,33

Karolina Woźniak

6c

5,25

Aleksandra Romańska

6a

5,25

Natalia Stryczek

6c

5,25

Dominika Wasilewska

6b

5,25

Nikola Mazur

6c

5,16

Wiktor Grymanowski

6c

5,08

Maciej Rożek

6a

5,00

Łucja Babuchowska

6a

5,00

Tymotesz Popek

6a

5,00

Wiktoria Fimiarz

6c

5,00

Róża Szpak

6b

4,93

Aleksandra Olszańska

6b

4,92

Bartosz Bogusz

6a

4,92

Helena Pasternak

6a

4,92

Michał Głowacki

6c

4,91

Patryk Ślęzak

6b

4,91

Kacper Bąk

6c

4,83

Zofia Dziedzic

6c

4,83

Kacper Inglot

6a

4,83

Emilia Kuśmierska

6a

4,83

Filip Tendelski

6c

4,83

Oliwia Pawłowska

6c

4,83

Emilia Jurczyńska

6c

4,75

Igor Porębski

6b

4,75

Agata Piela

6b

4,75

Aleksander Komkov

6b

4,75

Borys Majewski

6c

4,75

Do końca roku szkolnego

opow

LOKALIZACJA

Rzeszów
Bohaterów 1

E-MAIL

sekretariat@sp16.resman.pl

TELEFON

(17) 748 24 60